:::: فهرست ::::

درباره ما

  • ژوئن 30 / 2020
  • ۰
دسته‌بندی نشده

درباره ما

درباره شرکت:

شرکت نیکا سازه هدیش پارس(سهامی خاص) و با برند فنسکو (phns co) با شماره ۳۶۱۶۱ و با مدیریت عامل مهندس سعید ناصری در زمینه طراحی مهندسی و ساخت و نظارت پروژه های ساختمانی , مهرازی , شهرسازی , فراوری نهاده های ساختمانی و همچنین انجام کارهای بازرگانی وابسته به بخش ساختمان به ثبت رسیده است.
از توانمندی های شرکت نیکا سازه طراحی و ساخت ساختمان های سبک فلزی ال.اس.اف (L.S.F) می باشد .این شرکت در زمینه طراحی ,محاسبه و اجرا از پیشگامان این فناوری در ایران است . برتری این سامانه, ایستایی فراوان در برابر زلزله , افزایش پایایی و ماندگاری ساختمان , سبک بودن سازه, سرعت فوق العاده اجرا و کاهش هزینه ساخت است.این سامانه ی ساخت استانداردهای جهانی و ملی هر کشور و بویژه آین نامه های ملی ساختمان ایران را پیروی می کند.

شرکت نیکاسازه(فنسکو) با دارابودن متخصصین و طراحان برتر صنعت ساختمان و همچنین اجرای بی نقص و تایید شده پروژه های متعدد , توانمند در ساخت پروژه های گوناگون ساختمانی و عمرانی است.

تاریخچه شرکت :

شرکت نیکا سازه در سال ۱۳۸۶ دانش سازه های سرد نورد شده LSF  را در ایران بنا نهاد .شرکت نیکا سازه اولین بنیان گذار وتولید کننده سازه LSF  در ایران و خاورمیانه است. نیکا سازه ۲ سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۸ کارخانه رولفورم خود را راه اندازی کرد و تا سال ۱۳۹۰ بیش از ۱۰۰ پروژه را به سرانجام رسانید. در سال ۱۳۹۳ شرکت نیکا سازه تبدیل به یک شرکت دانش بنیان گردید. با جذب بیش از ۲۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول تبدیل به یک شرکت صنعتی تولیدی و فنی و مهندسی با دانش بالا گردید.

 شرکت نیکا سازه وابسته به هلدینگ بزرگ صنعتی تجاری نیکا و پیشرو در تامین و پشتیبانی سیستم های نوین ساختمانی است. این شرکت تولید کننده سازه – پوشش و عایق های صنعتی است. بخش تولید سازه این شرکت شامل دو بخش تولید است. سازه های گرم نورد صنعتی (تولید سوله های تیرورقی) و بخش تولید سازه های سرد نورد صنعتی (سازه های CFS – LSF و مقاطع درای وال) و مجهز به بروزترین دستگاه های تولید. کارخانه تولید سازه این شرکت در شهرک صنعتی کاوه و در شهر ساوه واقع شده است.

همچنین این شرکت تولید کننده عایق های صنعتی نسوز با برند نیکا نسوز در شهرک صنعتی جی اصفهان می باشد.شرکت نیکا سازه از سال ۱۳۹۷ با خرید بلوک مالکیتی کارخانه تولید قطعات گچی پای به عرصه تولید گچبرگ و پنل های گچی روکش دار گذاشته است.

 خط مشی اصلی این شرکت ارائه خدمات فنی مهندسی و پشتیبانی تامین مصالح و به شرکت های فعال در عرصه ساختمان می باشد . هدف دوم  شتاب دهی به صنعت متعالی ساختمان می باشد.شرکت نیکا سازه بزرگترین تولید کننده مقاطع سردنورد در خاورمیانه و صادرکننده خدمات فنی مهندسی به ۹ کشور می باشد.

 

ارسال دیدگاه

یک متن فراخوان تماس با ما