:::: فهرست ::::

درباره ما

  • اسفند ۰۲ / ۱۳۹۳
  • ۰

درباره ما

    شرکت نیکا سازه هدیش پارس(سهامی خاص) و با برند فنسکو (phns co) با شماره ۳۶۱۶۱ و با مدیریت عامل مهندس سعید ناصری در زمینه طراحی مهندسی و ساخت و نظارت پروژه های ساختمانی , مهرازی , شهرسازی , فراوری نهاده های ساختمانی و همچنین انجام کارهای بازرگانی وابسته به بخش ساختمان به ثبت رسیده است.
از توانمندی های شرکت نیکا سازه طراحی و ساخت ساختمان های سبک فلزی ال.اس.اف (L.S.F) می باشد .این شرکت در زمینه طراحی ,محاسبه و اجرا از پیشگامان این فناوری در ایران است . برتری این سامانه, ایستایی فراوان در برابر زلزله , افزایش پایایی و ماندگاری ساختمان , سبک بودن سازه, سرعت فوق العاده اجرا و کاهش هزینه ساخت است.این سامانه ی ساخت استانداردهای جهانی و ملی هر کشور و بویژه آین نامه های ملی ساختمان ایران را پیروی می کند.
شرکت نیکاسازه(فنسکو) با دارابودن متخصصین و طراحان برتر صنعت ساختمان و همچنین اجرای بی نقص و تایید شده پروژه های متعدد , توانمند در ساخت پروژه های گوناگون ساختمانی و عمرانی است.

تاریخچه شرکت :

شرکت نیکا سازه در سال ۱۳۸۶ دانش سازه های سرد نورد شده LSF  را در ایران بنا نهاد و از این حیث شرکت نیکا سازه اولین بنیان گذار وتولید کننده سازه LSF  در ایران و خاورمیانه است. نیکا سازه ۲ سال بعد یعنی در سال ۱۳۸۸ کارخانه رولفورم خود را راه اندازی کرد و تا سال ۱۳۹۰ بیش از ۱۰۰ پروژه را به سرانجام رسانید. در سال ۱۳۹۳ شرکت نیکا سازه تبدیل به یک شرکت دانش بنیان گردید و با جذب بیش از ۲۰ نفر از فارغ التحصیلان دانشگاه های تراز اول تبدیل به یک شرکت صنعتی تولیدی و فنی و مهندسی با دانش بالا گردید.

nika sazeh 2

یک متن فراخوان تماس با ما