:::: فهرست ::::

در ساخت و ساز تا انتها با شما خواهیم بود

  • ژانویه 08 / 2016
  • ۰
دسته‌بندی نشده

در ساخت و ساز تا انتها با شما خواهیم بود

با افتخار برترین شرکت طراحی و تولید و اجرای سازه LSF  در ایران

شرکت نیکا سازه با دارا بودن کارخانه تولید(رول فرم) سازه های ال اس اف و با رزومه ای قوی و تجربه ای چندین ساله برترین گزینه جهت ساخت یا توسعه بنا شما خواهد بود. ما محصولات خود را با برترین کیفیت و پایین ترین قیمت ارائه می دهیم چرا که ما وارد کننده انحصاری فایبر سمنت , پیچ و مصالح مصرفی این سازه های می باشیم.

شما هرجای ایران که باشید فقط با یک تماس با ما در مدتی کوتاه خانه ساخته شده و پیش مونتاژ خود را تحویل خواهید گرفت. شرکت نیکا سازه با ۴ نمایندگی فعال در هرمزگان(شهر بندرعباس) , مازندران(شهر قائمشهر) , گیلان(شهر لاهیجان), فارس ( شهر شیراز) آماده ارائه خدمات به شما هموطن عزیر است.

صفر تا صد را به ما بسپارید چرا که ما تا انتها با شما همراه خواهیم بود.دکور و طراحی داخلی , مبلمان و لوستر و کابینت همگی بصورت انحصاری و اختصاصی برای شما طراحی و تولید می شود , نگران نباااااااااشید ما قیمت های خود را تضمین میکنیم و اظمینان خاطر میدهیم که پایین ترین قیمیت را در کنار بالاترین کیفیت در اختیار خواهید داشت.

ما برای اولین بار در ایران کلیه ساختمان ها و پروژه های خود را ۱۰ سال ضمانت و ۱۵ سال تامین مصالح خواهیم کرد چرا که به کیفیت ساخت خود اطمینان داریم.

در هر مرحله از ساخت هستید و یا تصمیم به هر اقدامی در ساخت و ساز دارید فقط کافی است یک تماس با ما بگیرید. مهندسین ما با دانش بالا و پرتجربه تا انتها با شما خواهند بود.

ما برای هر نیاز شما یک پیشنهاد داریم.

شرکت نیکا سازه تولید کننده و مجری سازه های ال اس اف LSF در شیراز – مجری سازه های ال اس اف LSF در تهران – مجری سازه های ال اس اف LSF در گیلان – مجری سازه های ال اس اف LSF در مازندران – مجری سازه های ال اس اف LSF در یاسوج – مجری سازه های ال اس اف LSF در بندرعباس – مجری سازه های ال اس اف LSF در ساری – مجری سازه های ال اس اف LSF در قائمشهر – مجری سازه های ال اس اف LSF در مشهد – مجری سازه های ال اس اف LSF در لاهیجان

 

ارسال دیدگاه

یک متن فراخوان تماس با ما