:::: فهرست ::::

سرمایه گذاری

  • فوریه 05 / 2016
  • دیدگاه‌ها برای سرمایه گذاری بسته هستند

سرمایه گذاری

سرمایه گذاری:

  • بسته سرمایه گذاری الماس : سرمایه گذاری در پروژه های مسکونی و تجاری نیکا سازه در برترین نقاط شهر شیراز – پیش خرید و سرمایه گذاری مطمعن در روند پروژه – در این بسته شما ملک خود را ۱ سال زودتر از تحویل پیش خرید کرده و با قیمت قابل توجه نسبت به بازار و بصورت قطعی در زمان خرید(بدون احتساب تورم سالانه) مالک واحد خود خواهید شد.

مزایای این طرح:

  1. ملک خود را با قیمت هنگام قرارداد خرید خواهید کرد نه زمان تحویل این یعنی حداقل ۲۰ درصد سود شما در این مرحله.
  2. بر اساس میزان پرداخت شما و نوع مشارکت شما تخفیفات قابل توجه به شما تعلق خواهد گرفت و این یعنی حدود ۵ درصد سود شما در این مرحله.
  3. مشارکت کنندگان در این طرح در انتخاب نوع متریال و کیفیت مصالح آزاد می باشند و در طی روند پروژه مجاز به بازدید از پروژه خود هستند.
  4. به مشارکت کنندگان در این طرح کارت طلایی ۱ ستاره نیکا سازه تعلق خواهد گرفت که بر اساس شرایط این کارت مالک همراه با خانواده بر اساس هر روز تاخیر درتحویل ملک خود جریمه دریافت خواهد کرد و در این مدت در واحد های لوکس اقامتی شرکت نیکا سازه در شمال ایران اقامت رایگان خواهند داشت + همچنین بر این اساس با استفاده از این کارت تا ۱ سال کلیه فامیل درجه ۱ مالک میتوانند از اقامت ۱۰ روزه در واحد های اقامتی شرکت به رایگان استفاده کرده و درصورت اقامت بیشتر , از ۳۰ درصد تخفیف استفاده کنند + دارنده این کارت طی اقامت خود در گیلان یا قشم میتواند از خودروهای لوکس شرکت با پلاک منطقه آزاد با راننده و به رایگان استفاده کند.

 

 

فروش ویلاهای لوکس شهرک نیکا رامسر:

متراژ واحدها:  ۲۴۰ الی ۶۸۰ متر      تعداد واحد شهرک : ۳۸ واحد     تعداد واحد تجاری خدماتی  : ۶ واحد  تعداد واحد تفریحی : ۵ واحد

تعداد واحد اقامتی : ۱۲ سوئیت        محل شهرک: رامسر – نیاسته

فروش واحدهای مجتمع مارینا پالاس بندرعباس

 

یک متن فراخوان تماس با ما